Hizmetlerimiz

İkinci El Telefon Çorlu

İkinci El Telefon

282 Teknoloji sunulan yenilenmiş telefonların bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunların en önemlisi telefonların çalıntı, kayıp veya suça bulaşmış olup olmadığı şirketimiz bünyesinde yer alan CheckMend sistemi sayesinde tek tek kontrol edilmektedir.

Bir diğer avantajı ise yenilenmek üzere alınan bütün telefonlar test edilmekte ve bütün fonksiyonları %100 çalışır hale getirilmektedir. Ayrıca bütün telefonların kasası ve ekranı orijinali ile değiştirilerek fiziksel olarak sıfır hala getirilmektedir.

Diğer sitelerde yenilenmiş telefon başlığı altında satılan ikinci el telefonlara dikkat etmek gerekmektedir. 282 Teknolojinin ikinci el telefonlara göre en büyük avantajlarından birisinde önceki kullanıcısına ait kişisel verilerin kalıcı olarak tamamen silinmesidir.

282 Teknolojide yenilenmiş telefonlar sıfırdan farksız olup sıfırına göre %30 daha ucuzdur.

Bize Ulaşın

282 Teknoloji servisine ulaşmak için sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, 05332413985 nolu telefondan teknik servis randevusu alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı cep telefonunu içiniz rahat ederek çok kolay bir şekilde alabilmenin adresi 282 Teknoloji.

İkinci El Telefon Çorlu, Çorlu İkinci El Telefon, Çorlu İkinci El Telefon Alımı, Çorlu İkinci El Cep Telefon, İkinci El Cep Telefonu Çorlu, Çorlu İkinci El Telefon Satışı, Çorlu Telefon Satışı, Çorlu Telefon Teknik Servisi denildiğinde 282 Teknoloji Çorlu'da hizmetinizde.